دانلود فیلم دیوار بزرگ The Great Wall فیلم دیوار بزرگ The Great Wall محصول مشترک سال ۲۰۱۶ آمریکا و چین و به کارگردانی Zhang Yimou و با بازی Matt Damon و Willem Dafoe و Tian Jing و Pedro Pascal است

The Great Wall بازی بروز

 

 

توضیحات در مورد این فیلم:
اگر بخواهیم خیلی رک در مورد فیلم The Great Wall صحبت کنیم، از دید بیننده این فیلم دارای جلوه های بصری فوق العاده ای است. بودجه ی نجومی فیلم های BlockBuster هالیوود با بودجه ی سینمای چین که می خواهد در سینمای دنیا قد علم کند به وضوح در این فیلم پر هزینه نمایان است و بالانس قابل قبولی از شرق و غرب به وجود آورده است. صحنه های اکشن تاثیر گذار و هیجان انگیز در این فیلم موج می زند و شما را در صندلی تان میخ کوب خواهد کرد. تصویر برداری و سینماتوگرافی فیلم بسیار حرفه ای است و نفس مخاطب را در صحنه های پر هیاهوی نبرد بند خواهد آورد و شما حس می کنید بخشی از این داستان تخیلی/حماسی هستید که در اوج تخیل بخش هایی از فرهنگ چین کهن در آن به خوبی به تصویر کشیده شده است.

البته از نکات مثبت که بگذریم، The Great Wall پر است از دیالوگ های کلیشه ای. در برخی از موارد بیش از حد شلوغ است و انگار فکر دقیقی پشت بعضی از این صحنه ها و حضور ها نبوده است. داستان تکراری است و در آثاری مثل Independent Day و امثال آن بار ها و بار ها تکرار شده است، نبرد همیشگی خیر و شر و تبدیل شدن یک آدم حریص به قهرمانی که همه را نجات می دهد و طبق معمول قهرمان باید یک سفید پوست آمریکایی باشد، حتی اگر فیلم در صد ها سال پیش در چین اتفاق بیافتد!

مشخصات

دانـــــلود

  • 423 views

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.
سروان چتسروان چت
IP Blocking Protection is enabled by IP Address Blocker from LionScripts.com.